מי, למה ואיך

שמי אודי תגרי. האתר הזה מציג עבודות שונות שתכננתי ובמקרים רבים יצרתי בידי.

אני לא אוהב את המילה "עיצוב" כי היא עצובה, ובכל זאת אני עוסק בעיצוב פנים - המרחבים והחדרים והפריטים שמקיפים את האדם. לא למדתי פורמלית אבל השכלתי מכל מלמדי.

למדתי, שבני אדם זקוקים לפתרונות ספציפיים למצבים קונקרטיים, פתרונות תכליתיים ויעילים, שבאותו הזמן הולמים את הגוף, מנסים לחמוק לחמוק מזוויות חדות וקווים ישרים, לייצר פריטים ומרחבים מעניינים ומקוריים באמצעות צורה, צבע, דינמיות. לא להתפשר על אופנתי ומוכר רק כי הוא זמין אלא לחפש את הלא-מוכר, שיהיה רענן ורלוונטי גם בעתיד כלשהו.

ההשראה לעבודות מכל הבא ליד ולעין. ציורים מופשטים, צורות מהטבע, מוסיקה, הערה של מישהו. חלון הוא מחווה למונדריאן, גרם מדרגות נתמך בעמוד מפוסל, חזית ארון קורצת לאפריקה. כיור הוא סיר, מגירה ושתי ידיות הן תרגיל בצבע. אני מת על חדרי ילדים - השראה להבעת רוך ואכפתיות בחומר, צבע וקו.

הרעיונות שתראו כאן מנסים לייצר סביבת מגורים תכליתית ויעילה השזורה בקווים נעימים, מרקמים אוהדים וצבעים מעודדים. ובקצרה, מרחב מגורים אישי, שמח ומאיר עיניים.

פרק האקולוגיה מציג בניית בית אדמה, כלומר בית שקירותיו מבלוק אדמה, שנוספו לו מערכות אקולוגיות שונות). הקמת אגן ירוק לטיהור מים אפורים ויצירת בלוק אדמה מוצגים בשני פרקים נוספים. ובכלל, עבודות רבות כאן נעשו מחומרים ממוחזרים. כדאי, שווה, הכרחי.

תודה וברכה, ואולי להשתמע -

אודי