בניית בית אדמה

שלב 10: הממ"ד של המנדינג'ד

מי לא זוכר את המן אחמדינג'ד – ובקיצור, הַמַנְדִינַגַ'ד – הפרדיגמה המילונית לרשע האולטימטיבי ומי שהשיק את מלכות הביבים של נהנתניהו הראשון, מושחתיהו השני ומבחיליהו השלילי (מחיאות כפיים! שריקות!).

רוב הציבור, תמים שכמותו, לא יודע שהַמַנְדִינַגַ'ד היה לוביסט ראשי של חברות הבניה והבטון הישראליות, ורק בזכות שאפתנותו, כנותו והאידיאליזם הבלתי מתפשר של אופיו הנחוש חייב כל מי שמקים בית בישראל לבנות, על פי חוק וחוקן, "מפלצת מעידן הדינוזאורים", ובראשי תיבות: ממ"ד.

הממ"ד שבצילום – כתם כהה ומבהיל המסתיר את הבית הישן – מורכב מ-30 טון ברזל ומבטון במשקל דומה. בחורף הוא מקפיא, בקיץ הוא טאבון, ובכל עונות השנה הוא משחרר קרינה רדיואקטיבית בעצימות נמוכה (אשכרה).

והכי טוב? העסק הזה מופרט! סחבק צריך לקנות את הקרקע שעליה יושב הממ"ד (230,000 ₪ לפי 10 מ"ר); להשליש היוון כבד עבור הזכות לבנות (עוד 100,000 ₪ לפי השטח הנ"ל); לבנות את התועבה ולשלם עבורה עשרות אלפי שקלים; ולסבול ממנה 24 שעות ביממה. וכל זה קורה בשיטה שקוראת לעצמה "חזיריזם ניאו עתידני."

היופי האינטואיטיבי בשיטה הזאת הוא שעכשיו, כשכל תושבי ישראל בנו לעצמם ממ"דים על חשבונם וחשבון הירושה, הם גם מפנימים, בשיטת הדיסוננס הקוגניטיבי, שהממ"ד הזה נועד לשרת ובעצם להצדיק ואף להנחיץ את המלחמה הבאה – ומכאן קצרה הדרך, כמובן, למלחמה הבאה, וכל אלה שאחריה אינשאללה אמן, ויפה שעה אחת קודם ובית עלמין אח"כ.